Про нас

Історія «Арт-Ідеї» почалася в 2004 році з творчої групи у Херсонський гімназії №3. У 2011 році колектив отримав почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ», а сьогодні це вже Народний художній колектив Міністерства освіти та науки України. Більше 50 учасників від 6 до 17 років, 5 вікових груп, десятки творчих проектів, безліч фестивальних нагород – усе це плоди творчої діяльності нашого театру.

Чому театральне мистецтво є важливим компонентом розвитку та виховання дитини?

Відповідь є дуже простою – розуміння себе та свого творчого потенціалу, відтворення та інтерпретація великого спектру взаємовідносин, пізнання різноманіття та філософії  життя. Завдяки взаємодії із суспільством, дитина реалізує себе, формує пріоритети та цінності, самостійно приймає рішення, навчається на своєму досвіді, іншими словами – живе. Якість життя дитини та її емоційний стан багато в чому залежить від того, наскільки вона прийнята тими, хто її оточує, якою мірою дитина приймає себе сама, наскільки вона вміє співпрацювати з колективом. Одним із напрямків формування естетичної культури дитини є театральне мистецтво. У ході взаємодії з театральним мистецтвом у дітей активізуються, переосмислюються та усвідомлюються емоції, думки та переживання, що мають місце і в їх повсякденному житті.

Театр – це збільшувальне скло життя. Наше існування, що вирує та переповнюється великою кількістю важливих проблем, завжди знаходить відображення в різних формах театрального мистецтва: виставах, літературно-музичних композиціях, тощо. Усе, що відбувається в театрі, – алегоричне, тобто наділене можливістю висвітлювати одне явище через інше. Дитина будь-якого віку, яка потрапляє до театру, неодмінно знайде там той пласт законів, за яким живе, які хвилюють її.

Практичні заняття дитячого театру «Арт-Ідея» такі як: оволодіння технікою мови, художніми  можливостями слова, технікою акторської гри, – формують у дітей розкутість, впевненість у собі, відчуття партнера по спілкуванню, розвивають фантазію, увагу, фізичну свободу. Все це, у свою чергу, дозволяє учням відчувати себе повноцінними членами суспільства, тобто успішно соціалізуватися.

Вихованці театру є постійними учасниками не тільки гімназичних заходів, але міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних; залучаються до науково-дослідницької діяльності Малої Академії Наук; беруть участь в учнівському самоврядуванні. Побували у Києві, Дніпрі, Миколаєві, Одесі та Львові. У доробку мають найвищі нагороди: І місце на VII міжнародному фестивалі «Зірки Пекторалі», ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «ФЕЄРВЕРК ТАЛАНТІВ» (м.Дніпро), Бронзову маску на VI Відкритому міжнародному фестивалі молодіжних і дитячих театрів «Південні маски» (м.Миколаїв), ГРАН-ПРІ у ХІ Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів  «Театральний форум» (м.Київ) таобласних фестивалях-конкурсах «Мельпоменочка», «Наша земля – Україна», «Скадовськ збирає друзів», «Зоряні крила», християнського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва». Також, взяли участь  у кінематографічному конкурсі «Світ через об’єктив» (м. Київ). Короткометражний фільм «Ми ніколи так довго не мовчали» став кращим серед ігрових фільмів і отримав найвищу нагороду.

Психологічна вистава «Світло, яке дає надію» була записана на диски, які отримали будинки творчості та школи майже кожного районного центру Херсонської області. Колектив здобув Грант фонду розвитку громади міста «Захист» на розвиток театру.

Вистави «Якби стати піратом», «Таємниця забутих іграшок», «Цей бешкетник Том Сойєр», «Аліса та її день народження» внесені у репертуар Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

У 2014 році колектив уклав угоду з Херсонським училищем культури та факультетом культури і мистецтв Херсонського державного університету, і сьогодні ми тісно співпрацюємо.

Ми завжди відкриті до нових творчих ідей та нових можливостей. В нашому дружньому колективі ми підтримуємо один одного і допомагаємо відкривати творчі таланти кожної дитини. Також, ми завжди раді приймати та виховувати нових майбутніх акторів, разом створювати безліч радісних подій та спогадів. Чекаємо на вас!

13 відгуків на “Про нас

 1. Хочу сказать великому мастеру своего дела.очаровательной.обаятельной женщине Антонине Ивановне руководителю детского театра Арт идея.Я счастлива .что судьба привела мою дочку в эту прекрасную семью Арт идея Главные девиз и главные слова Антонины Ивановны .которые просто покорили мое серде-ваши дети самые лушие и самые талантливые в мире и именно так она относится к своим подопечным .за что получает взамен от них огромную любовь и старания! Спасибо Вам за то что вы открываете наших детей для нас !

 2. Дуже дякую долі за те, що одного дня ми з моєю , ще тоді 5-річною донькою Веронікою Бабій потрапили в театральну студію нашої “Арт-Ідеї”, де творила сценічне диво з нашими дітьми Антоніна Іванівна Грендаш. Впевнена, що такий талант – створити і постійно розвивати дитячий театр дається в цьому світі одиницям з людей. І це велике щастя, що в наших дітей є не просто педагог з театральної майстерності, а професіонал, психолог та наставниця, яка в кожній дитині бачить індивідуальність і здібності, які можна розвивати та посилювати. Ми з театром вже четвертий рік і моя дитина біжить туди з радістю, а вибігає після репетицій весела, щаслива та переповнена захопленням від процесу. Рекомендую всім батькам, в яких є діти з прихильністю до акторства та самовираження долучатися до нашої “Арт-Ідеї” – це свого роду школа в школі, де діти вчаться не тільки грати ролі, а вміти спілкуватися з великою аудиторією глядачів та не боятися публіки, вчаться комунікації та відповідальності за процес, який називається – театральне дійство, а головне любити мистецтво, адже воно збагачує наше життя. Дякую Антоніні Іванівні за все, що вона робола, робить та робитиме для наших дітей! Пишаюся досягненнями моєї доньки на міжнародних та місцевих конкурсах! Арт – Ідея НАЙКРАЩА!!!!!!

 3. Моя донечка Ганна Видріна, дуже любить приміряти на себе різні ролі, тому вона відвідує заняття дитячого театру “Арт-ідея”.
  Нещодавно, Ганна, взяла участь у проекті Аліни Семенової, вихованки старшої групи, “Нехай дитя прийде у світ”. Такий серйозний текст для Ганусі був в новинку, тож було водночас, незвично та дуже цікаво.
  Сьогодні побачила готовий результат сумісної роботи дівчат, і у мене просто мурашки побігли, та й очі були наповнені слізьми, настільки зворушлива була розповідь.

  Щиро дякуємо Вам, Антоніна Іванівна, за можливість розвиватися, і бажаємо Вам океан творчих ідей та натхнення!

 4. Спасибо огромное нашему руководителю Антонине Ивановне,за ее труд ,терпение и профессионализм , за то что наши детки в свои 9 лет понимают что такое театр и актерское мастерство.Что наши детки не только ходят на театральный кружок,а живут им .Мой сыночек занимается уже три и с каждым годом и с каждым спектаклем,я вижу как он можно так сказать становится настоящим актером!!!Особенно понравился в спектакле про лисицу.Он там играет роль волка.Он ее не просто сиграл,а прожил эту роль!!!Если у моего ребенка спросить чем бы он хотел заниматься,он однозначно ответит ,что только театральным мастерствои и только с Антониной Ивановной!!!Еще раз спасибо Вам огромное Антонина Ивановна,что вы не только учите наших детей прекрасному,ну и мы родители вместе с вами и с нашими детками тоже учимся с вами из года в год и узнаем очень много прекрасного!!!!!!!

 5. Бессменному руководителю театра. Дорогая Антонина Ивановна!!! Спасибо Вам за воспитания не одного поколения маленьких актеров и просто наших детей! Спектакль ВАУ. Спасибо.

 6. Чудовий театр, місце творчості і креативу, новаторства та позитиву. Але все це неможливо без людини,яка є осередком творчої майстерні і надихає всіх на нові звершення, без керівника і головного режисера -Антоніни Іванівни Грендаш. Радію тому, що моя дитина має можливість розвивати свої здібності під її керівництвом, адже вона відчуває кожну дитину і бачить її таланти. В наші часи дуже важливо, щоб були такі творчі осередки, де дитина зможе проявляти свою індивідуальність. Щиро дякую “АртІдеї” за те, що вона в нас є, а значить свято імпровізації та самовираження триватиме, наповнюючи наше життя новими яскравими постановами.

 7. Театр для моего ребёнка на особом месте, тут царит атмосфера дружбы, взаимопомощи и волшебства. Каждая роль, костюмы и репетиции не похожи друг на друга. Дети с особым трепетом и наслаждением ждут новых встреч с руководителем Антониной Ивановной. Она настоящий наставник для наших уже взрослых детей. Они многому научились и всегда черпают от неё нескончаемую энергию, фантазию и мудрые советы. Спасибо большое Антонине Ивановне, она действительно занимает особую роль в жизни моей дочери

 8. Антоніна Іванівна – чудовий та креативний керівник театру для дітей “Арт-ідея”, як чарівна фея відкриває таланти дітей. Моя донечка з великою радістю відвідує, завжди цікаві заняття театрального гуртка, захоплюючі сценарії залишають в серцях дітей любов до театрального мистецтва! Дякуємо Вам Антоніна Іванівна! 😃💐

 9. 3 года назад, в свои 4 годика моя дочка попала в совершенно новый, необычный и прекрасный мир тетра,благодаря Антонине Ивановне!
  Спасибо за то, что открываете талант в каждом ребенке, за Ваши интересные, творческие и содержательные занятия,за шикарные постановки и яркие открытые уроки! ❤️
  Как за краткий период можно поставить спектакли высокого уровня с детьми дошкольного и младшего школьного возраста?! Ответ прост- Антонина Ивановна-настоящий профессионал, любящий своё дело и наших детей. За что хочу сказать: Огромное Спасибо! 🙏

 10. Арт iдея – це родина у якоi найкраща берегиня Грендаш Антонина Iванiвна. Мрiя познайомити свою доньку з театром, з творчiстю привела нас до Арт iдеi I це було 100 вiдсоткiв правельно рiшення. За плечима дуже багато вистав-це велечезний доствiд, якiй не придбати нi за якi грошi. З нетерпiнням чекаемо нових пригод,чарiвних iсторiй та веселих гастролей.

 11. Театр для дітей – джерело пізнання. На ранніх етапах важливо донести до дитини як виглядає добро, і де ховається зло, під якими масками воно може ховатися. Діти вчаться розпізнати красивого героя, в якого сховався лиходій. Вони всі дуже гостро відчувають, чують, бачать. Дуже добре, що керівник “Арт-Ідеї” Антоніна Іванівна виконує головне завдання – викликати відгук у дитячій душі, навчити співпереживанню. Театр – велика емоційна школа. І я бачу цей відгук у душі моєї доньки.

 12. З “Арт-Ідеєю” я познайомилася у 2015 році, коли привела до дитячого театру свого 5-річного сина, але керівника театру, Антоніну Іванівну, я знаю значно довше, адже ще гімназисткою сама брала участь у шкільних заходах під її кервництвом. Саме тому без сумніву довірила Антоніні Іванівні свою дитину і вважаю, що це було одне з найбільш важливих моїх рішень. За ті 5 років, впродовж яких син є вихованцем “Арт-Ідеї”, він дуже змінився: розкрився творчий потенціал, з’явилися нові знання і друзі. У всіх без винятку дітей, з якими працює Антоніна Іванівна, помітні особлива глибина та щирість, відчуття смаку і такту – я вважаю, що це результат кропіткої праці, любові до творчості і таланту, якими ділиться керівник зі своїми вихованцями.
  Особливо надихнув мого сина проект екранізації уривків відомих творів української та зарубіжної літератури – “Сторінками класиків”. Чудово, коли діти можуть всебічно розвиватись і збагачувати свій внутрішній світ, займатися тим, що приносить їм задоволення і впевненість у собі. Дуже вдячна Антоніні Іванівні і чекаю, коли зможу привести до “Арт-Ідеї” і свого молодшого сина: досягнення старшого надихають!

 13. Театр, як багато в цьому слові!!! Це і життя зі своїми трагічними чи комічними подіями, це і казка, і чудові, неперевершені емоції, це згуртованість команди, місяці натхненної, кропіткої праці та десятки листів з вивченим текстом! Для дітей, це безперечною всесторонній розвиток, тренування пам’яті, самоствердження та знаходження справжніх друзів! Професійність керівника, її любов, увага та підхід до дитини, як до особистості заслуговує на окрему велику пошану та любов!!! Із великим задоволенням, ось уже 5 років, моя дівчинка, юна акторка, відвідує театр, натхненно вчить тексти, навчається акторській майстерності та ораторському мистецтву, що до речі дуже допомагає у навчанні. Від себе, хочу побажати театру Арт-ідея процвітання, високих нагород та легких перемог, продовжувати втілювати свої неймовірно гарні ідеї у життя!!! Хай щастить!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *